Služby autoškoly Křivánková

Školení začínajicích řidičů

V rámci úparvy zákona k 1.1.2024 došlo k zavedení "Řidičíáku na zkoušku" Po dosažení 6ti bodů máte povinnost absolvovat do 3 měsíců kurz pro začínající řidiče v délce celkem 5ti hodin (3p+1p)+1t 

Sk. B - Standartní výcvik

Optimální délka kurzu se pohybuje v rozmezí  8-12 týdnů. 

Výuka obsahuje zákonných 28 vyučovacích hodin praktické výuky a 1h teorie každý týden v pravidelný čas

Sk. B - Expresní výcvik

Výuka splňuje stejné parametry jako standartní výcvik. Harmonogram je však individuálně uzpůsoben pro nejrychlejší možné absolvování kurzu. Předpokládaná délka jsou 3 týdny.

Sk. B - Automat 

Absolvent získá po úspěšném složení zkoušky sk. B78 opravňujicí řídit motorová vozidla s automatickou převodovkou. Výuka je jinak ve stejném rozsahu jako standartní výcvik.

Driving lessons in english

We provide individual lessons in english (B2). 

Und wir kann Deutsch sprechen, aber nur (A2)

Vrácení řidičského průkazu

Naše autoškola zařídí veškeré náležitosti pro navrácení řidičského oprávnění.

Škola parkování

Kurz je koncipován jako osvěžení běžných situací jako podélné a příčné parkování, obohacený o krizové situace v rámci obchodních center a podzemních parkovišť. Skládá se jak z praktické části, tak z teoretického vyhodnocení a sestává se zpravidla z 6 ti vyučovacích hodin.

MOCK Exam

V rámci přípravy na závěrečné zkoušky a za účelem co nejvyšší možné úspěšnosti nabízí naše autoškola možnost zkoušky na nečisto s jiným naším zkušeným instruktorem. Samozřejmě zdarma.

Škola bezpečné jízdy v zimním období

Naše autoškola pořádá několik kurzů bezpečné jízdy v zimním období. Naučte se, jak správně ovládat auto na zasněžené a namrzlé vozovce.

Odložená platba

Naše autoškola umožňuje po individuální domluvě rozložit platbu kurzovného do několika plateb v rámci celého trvání kurzu