Výuka Sk. B - Automat (B78)

07.03.2024

Získejte řidičské oprávnění Sk. B - Automat (B78) – Nová služba V Autoškole Křivánková

Chcete-li se stát nezávislým řidičem a bojíte se řazení? Překáží vám spojkový pedál? Není nic snažšího, než získat řidičské oprávnění Sk. B78 - Automat. Máme pro vás dobrou zprávu! Autoškola Křivánková se sídlem v Liberci s radostí oznamuje novou službu: nabízíme výcvik na získání řidičského oprávnění Sk. B s automatickou převodovkou.

Proč volit automatickou převodovku?

Možná jste si již všimli, že se počet vozidel s automatickou převodovkou neustále zvyšuje. A to z několika důvodů! Automatická převodovka vám nabízí plynulost, jednoduchost a pohodlí, které vám umožní lépe se soustředit na silnici a okolní provoz. Už nikdy se nebudete muset starat o správný okamžik pro řazení, což znamená méně stresu a více jistoty během jízdy. Současně s nástupem elektromobilty se její zastoupení neustále zvyšuje...

Proč si vybrat Autoškolu Křivánková:

  1. Profesionální instruktoři: Naši instruktoři jsou zkušení a vyškolení pro výuku na vozidlech s automatickou převodovkou. S jejich pomocí se naučíte veškeré dovednosti potřebné k bezpečné a sebejisté jízdě.

  2. Flexibilita výuky: Rozumíme, že každý má jiný rozvrh a potřeby. Proto nabízíme individuální a flexibilní plány výuky, které se přizpůsobí vašemu tempu a schopnostem.

  3. Moderní vozidla: Naše autoškola disponuje moderními vozidly včetně vozidel s automatickou převodovkou, která splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Během výuky budete mít k dispozici vozidlo vybavené všemi nezbytnými prvky pro pohodlnou a efektivní výuku.

  4. Podpora po celou dobu: Vaše úspěchy jsou pro nás prioritou. Slibujeme vám nejen kvalitní výuku, ale také trvalou podporu a asistenci od začátku až do okamžiku, kdy získáte své řidičské oprávnění.

Nechte se inspirovat a získejte své řidičské oprávnění Sk. B78 ( Automat) s námi!

Nabízíme vám nejen cestu k novým dovednostem, ale také k větší svobodě a nezávislosti na silnicích. Vyplňte naší ePřihlášku ještě dnes a zarezervujte si své první výukové hodiny. Buďte připraveni stát se mistrem silnic s autoškolou Křivánková!