Jsme Ověřená Firma

09.04.2024

Děkujeme všem spolupracovníkům Autoškoly Křivánková Liberec

Autoškola Křivánková se může pyšnit novým úspěchem! Nedávno obdržela prestižní certifikaci ověřené firmy od renomované externí společnosti Živé firmy. Tato ocenění jsou udělována firmám, které dosahují vysokých standardů v oblasti kvality služeb a spolehlivosti.

Autoškola Křivánková, která je již dlouho známou a důvěryhodnou institucí v oblasti výuky řízení, si tímto certifikátem ještě více upevnila svou pozici na trhu. Tento úspěch je odměnou za dlouhodobou snahu a neustálé úsilí v poskytování vysoké úrovně služeb svým zákazníkům.

Živé firmy provádí přísné a komplexní hodnocení firem v různých odvětvích s cílem identifikovat ty nejlepší v oboru. Certifikace ověřené firmy je důkazem toho, že autoškola Křivánková splňuje nejvyšší standardy kvality, profesionalismu a spolehlivosti.

Pro zákazníky to znamená, že při výběru autoškoly mohou mít naprostou jistotu, že se rozhodují pro spolehlivého a renomovaného partnera, který jim poskytne kvalitní výuku a přípravu na řízení. Tato certifikace také potvrzuje, že autoškola Křivánková dbá na své zákazníky a snaží se neustále zdokonalovat své služby.

Pro naší autoškolu Křivánková je toto ocenění potvrzením, že jsme na správné cestě a že práce a úsilí, které do své činnosti vkládáme, jsou opravdu hodnotné. Těšíme se na další spolupráci se svými zákazníky a doufáme, že budeme moci i nadále přispívat k bezpečnosti na silnicích prostřednictvím kvalitní výuky budoucích řidičů.