Dárkový poukaz

28.05.2024

Zahájení prodeje dárkových poukazů na kurzy v Autoškole Křivánková v Liberci


Jste na rozpacích co darovat vašim blízkým k významné příležitosti? Co takhle darovat jim dárkový poukaz na kurz v Autoškole Křivánková Liberec?

S nadšením Vám oznamujeme, že jsme zahájili prodej dárkových poukazů na všechny nabízené kurzy, včetně možnosti darování Vámi preferované částky jako zaplacení části kurzu. Poukazy mají platnost jednoho roku. Nezáleží na tom, zda vaši drazí blízcí chtějí získat řidičský průkaz pro klasické auto, automat nebo kurz parkování, máme pro ně ideální dárek!

Naše autoškola Křivánková je v Liberci synonymem kvality, profesionality, individuálního a především lidského přístupu. Naši instruktoři jsou zkušení a školící metody, které používáme, jsou moderní a efektivní. Bezpečnost našich studentů je pro nás prioritou číslo jedna.

Díky našim dárkovým poukazům můžete svým blízkým darovat nejen praktickou dovednost, ale také cenný pocit nezávislosti a svobody, který řidič získává. A co je nejlepší, nebudete si muset lámat hlavu s výběrem termínu. Vaši obdarovaní si mohou vybrat zahájení kurzu podle svého uvážení a přání.

Kromě toho, že darujete praktický a užitečný dárek, také podporujete bezpečnost na silnicích tím, že vaši blízcí získají kvalitní vzdělání od profesionálů.

Takže pokud chcete darovat svým blízkým skvělý dárek, který jim změní život, neváhejte a vyberte si dárkový poukaz na kurzy v autoškole Křivánková Liberec. 

Dárkový poukaz s unikátním kódem si můžete objednat v naší ePřihlášce a následně Vás osloví zástupce naší autoškoly ohledně personifikace poukazu, formě doručení (zaslání ve formě .pdf / poštou / osobně) a předá veškeré informace ohledně platby za dárkový poukaz etc. Buďte prosím obezřetní a vyčkejte na kontak z naší autoškoly, tedy a jen kontakty uvedené na našich webových stránkách. Samozřejmostí je platba až po dojednání detailů a dle dohody - bankovní převod / hotově etc...